Layout settings (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Background
oc: Rèireplan

en: Layout
oc: Afichatge

en: Relative
oc: Relatiu

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
