Layout settings (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Background
tr: Arkaplan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Color
tr: Renk

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Relative
tr: Göreceli

en: Classes
tr: Sınıflar

en: About
tr: Hakkında

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
tr: Anahtar saklanan değerdir. Etiket, görüntülenen değerlerde ve düzenleme formlarında kullanılır.
