Layout settings (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Color
el: Χρώμα

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: About
el: Περί

en: Absolute
el: Απόλυτη

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
el: Το κλειδί είναι η τιμή που αποθηκεύεται. Η ετικέτα χρησιμοποιείται για την εμφάνιση των τιμών και την επεξεργασία των φορμών.
