Layout settings (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Background
et: Taust

en: Layout
et: Paigutus

en: Color
et: Värv

en: Ignore
et: Eira

en: Relative
et: Suhteline

en: Classes
et: Klassid

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
et: Salvestatavaks väärtuseks on võtmeväärtus. Nimetust kasutatakse kuvatava ning toimetamisvormis muudetava väärtusena.
