Layout settings (2.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Image
ms: Imej

en: Color
ms: Warna

en: About
ms: Perihal

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ms: Kunci ialah nilai tersimpan. Label ini akan digunakan dalam paparan-paparan nilai dan borang-borang edit.
