Layout settings (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Background
lv: Fons

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Color
lv: Krāsa

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: About
lv: Par

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Gradient
lv: Gradients

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
