Layout builder extras UX (1.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: About
tr: Hakkında

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Contextual links
tr: Bağlamsal bağlantılar

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
