Layout Builder Extras UX (2.0.8) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Role
az: Rollar

en: Change layout
az: Maketi dəyişdirin

en: About
az: Haqqında

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Contextual links
az: Kontekstual linklər
