Layout Builder Extras UX (2.0.8) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Role
fi: Rooli

en: top
fi: ylös

en: Change layout
fi: Muuta ulkoasua

en: About
fi: Tietoja

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Contextual links
fi: Asiayhteyteen liittyvät linkit
