Layout Builder Extras UX (2.0.8) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: About
sk: Informácie o

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Contextual links
sk: Kontextové odkazy
