Layout Builder Extras UX (2.0.8) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Role
tr: Rol

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: Change layout
tr: Yerleşimi değiştir

en: About
tr: Hakkında

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Contextual links
tr: Bağlamsal bağlantılar
