Layout Builder Extras UX (2.0.8) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Role
uk: Роль

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: About
uk: Про модуль

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Contextual links
uk: Контекстні посилання

en: From library
uk: З бібліотеки
