Layout Builder Extras UX (2.0.8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Role
lt: Rolė

en: left
lt: Kairioji pusė

en: About
lt: Apie

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Contextual links
lt: Kontekstinės nuorodos
