Layout Components (3.0.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Medium
mg: Antonony

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky

en: Structure
mg: Tatitra
