Layout Components (3.0.0) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: All
mn: Бүгд

en: Bottom
mn: Доод

en: Url
mn: Хаяг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.

en: Structure
mn: Бүтэц
