Layout Components (3.0.1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
