Layout Components (8.x-1.15-beta2) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: On
lv: Aktīvs

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: All
lv: Visi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Medium
lv: Vidējs

en: General
lv: Galvenie

en: Colors
lv: Krāsas

en: Align
lv: Novietot

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Folder
lv: Mape

en: Full
lv: Pilns

en: Manual
lv: Manuāli

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: Reference
lv: Atsauce

en: Style
lv: Stils

en: Max
lv: Maks.

en: Minimum
lv: Minimums

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: Styles
lv: Stili

en: Interface
lv: Interfeiss

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Long text
lv: Garš teksts
