Layout Components (8.x-1.15-beta2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
