Layout Components (8.x-1.16-beta2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ
