Layout Components (8.x-1.18-beta2) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: From
my: မှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း

en: Interface
my: အသွင်အပြင်

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
