Layout Components (8.x-1.2-beta2) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Url
eo: URL

en: Off
eo: Malŝaltita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Medium
eo: Medio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Color
eo: Koloro

en: Full
eo: Kompleta

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Red
eo: Ruĝa

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Structure
eo: Strukturo
