Layout Components (8.x-1.2-beta2) - en to et translation catalogue (71 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: On
et: Sees

en: Size
et: Suurus

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Section
et: Sektsioon

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: All
et: Kõik

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Medium
et: Keskmine

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Basic
et: Lihtne

en: Color
et: Värv

en: Full
et: Täielik

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Reference
et: Viide

en: Style
et: Stiil

en: Max
et: Maksimaalne

en: Minimum
et: Miinimum

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Regions
et: Regioonid

en: Styles
et: Stiilid

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Structure
et: Struktuur

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: Spacing
et: Reavahe

en: %name is not a valid number.
et: %name ei ole korrektne number.

en: %name must be higher than or equal to %min.
et: %name peab olema võrdne või suurem kui %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
et: %name peab olema võrdne või väiksem kui %max.

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)
