Layout Components (8.x-1.2-beta2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Color
nn: Farge

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Structure
nn: Struktur

en: Long text
nn: Lang tekst
