Layout Components (8.x-1.20-beta2) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: All
kk: Барлық

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Medium
kk: Орташа

en: General
kk: Басты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Blue
kk: Көк
