Layout Components (8.x-1.20-beta2) - en to rw translation catalogue (9 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu
