Layout Components (8.x-1.20-beta2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Maximum
sr: Максимално

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Minimum
sr: Минимално
