Layout Components (8.x-1.23-beta2) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Medium
bs: Srednje

en: Colors
bs: Boje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Basic
bs: Obični

en: Color
bs: Boja

en: Configure block
bs: Podesi blok

en: Style
bs: Stil

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: Column
bs: Kolona

en: %name must be a number.
bs: %name mora biti broj.
