Layout Components (8.x-1.34-beta2) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Color
ml: നിറം

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
