Layout Components (8.x-1.5-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Color
ta: நிறம்
