Layout Components (8.x-1.6-beta2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Basic
si: මූලික

en: Minimum
si: අවමය

en: Structure
si: ආකෘතිය
