Layout Components (8.x-1.34-beta2) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Configure block
fil: Ayusin ang mga tipak

en: Regions
fil: Rehiyon

en: Structure
fil: Pagkakayari
