Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Image
az: Şəkil

en: Image settings
az: Şəkil parametrləri

en: Text
az: Mətn

en: Caption
az: Başlıq

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Text formats
az: Mətn formatları

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
