Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Next
bs: Sljedeći

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst
