Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Image
da: Billede

en: Image settings
da: Billedindstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Caption
da: Undertekst

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.

en: Text formats
da: Tekstformater

en: Image styles
da: Billedformater

en: Image style
da: Billedformat
