Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Text formats
eu: Testu formatuak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
