Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Text
th: ข้อความ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
