Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Text formats
bg: Входни формати

en: Image styles
bg: Размери на изображения
