Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Image
cy: Delwedd

en: Image settings
cy: Gosodiadau delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Text formats
cy: Fformatiau testun

en: Image style
cy: Arddull delwedd
