Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Image
et: Pilt

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Text
et: Tekst

en: Caption
et: Pealkiri

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Image style
et: Pildi stiil
