Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Text formats
jv: Format teks

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar
