Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Text
vi: Văn bản

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
vi: Chọn đích lưu trữ tệp tin. Đích lưu trữ bảo mật không cho phép truy cập trực tiếp vào tệp tin, nhưng lại làm tiêu hao nhiều tài nguyên hệ thống hơn.

en: Text formats
vi: Định dạng Văn bản

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
