Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Image settings
ml: ചിത്രങളുടെ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
