Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Caption
ca: Subtítol

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge
