Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Image
hi: चित्र

en: Image settings
hi: छवि सेटिंग्स

en: Text
hi: लेख

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Image style
hi: छवि शैली
