Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Image
nn: Bilete
