Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
