Lazy-load (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Input filters
cs: Vstupní filtry
