Lazy-load (8.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Input filters
id: Saringan input

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan jalurnya. Masukkan satu jalur per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Jalur contoh adalah %user-wildcard untuk setiap halaman pengguna. %front adalah halaman depan
