Lazy-load (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Not found
it: Non trovato

en: Input filters
it: Filtri di input
