Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Visibility
bg: Видимост
